Dijital Günlüğüm

Ekim’den Kısa Kesitler

Yazıya nasıl giriş yapmam gerektiğini yarım saattir düşündüğüm için bi’ türlü başlayamadım. (Lanet olsun şu an devam da ettiremiyorum.) Ama herkese merhaba! Evet bu kadarmış. 😉 Umarım hayatlarınız güzel gidiyordur ve iyi şeyler yapıyorsunuzdur.

Yine bir “kesitler” temalı yazı ile geldim. Uzun zamandır yapmıyordum. Ama baştan uyarayım yazının içeriğinde bilgilendirici bir şey yok. Sadece yaşadıklarımı ve düşüncelerimi dijital bir günlük gibi kaydetmek için yazıyorum buraya.

Bu ay dönüp baktığımda bazı günlerimin dolu dolu, bazılarınınsa boş geçtiğini görüyorum. Ama diğer aylara kıyasla eğlenceli bir ay olmuş, bunu fark ettim. Neler oldu neler yaptım bu ay sevdiğim şeyler nelerdi bunların bi’ kısmını yazacağım. Merak etmiyorsanız lütfen okumayın! 😀

Sufleci Team Buluşması

Sufle yapacağız diye buluşmuştuk ama sağ olsun Gökçe’nin annesi yaptı, biz yedik. Eğlenceli bir gündü. Bi’ şey yazmadan bunu bırakıyorum sadece. 😀

Sürpriz Doğum Günü 🎂🎉

Okuldaki en sevdiğim öğretmenlerden biri olan Neslihan Hocanın doğum günüydü. Kendisi hem sınıf hem de matematik öğretmenimiz. Okulda beni en iyi tanıyan öğretmenlerden birisi olduğunu düşünüyorum. Sınıf olarak sürpriz yaptığımız için şahsen ben çok mutlu oldum. (Belki başka bir öğretmen olsa bu kadar olmazdı hehe.)


Bahar, Ben, Gökçe ve Waffle Dörtlüsü

Bahar’ı daha önceki yazılarımdan tanıyor olabilirsiniz. İstanbul’dan 3 günlük kısa bir tatil için Fethiye’ye geldi ama sadece bir gün kadar görüşebildik. O da kısa sürdü zaten.

Bir kahve aşığı olarak espresso içmek gibi bi’ deneyimim oldu. (Tek başıma o kadar parayı o içeceğe vermeyeceğimi bildiğim için Bahar’ın zenginliğine sığındım haha.) Aslında tadı bana göre gayet güzel. Sert olması da benim için iyiydi. Çünkü tadı tatlı olan şeker içeren kahvelere kıyasla sert ve acı tatları (çok da olmama kaydıyla) daha çok sevdiğimi fark ettim.

Bir hafta boyunca yaptıklarımı videoya almıştım. Anlattıklarım da burada yer alıyor. Videoyu da buraya bıraktım:

Hazır kahve demişken şu fotoğrafı koymadan geçmek istemiyorum. 😂

 

 

Soldan sağa ben, Burhan, Gökçe. 

Esra ile Uzun Atlamacı ve Oyuncu Olma Hayalleri (Şaka)

Esra ile fizik dersinde durup dururken “bizim sporcu olmamız lazım neden hâlâ buradayız?” diye isyan etmeye başladık. (Dünyanın en haklı isyanlarından biri olabilir.) Aniden gaza gelip sınıftan çıkma gibi çılgınca bir karar aldık ama yine oturmamızla kaldık.

Uzun atlamacı olma hayalleri beden dersinde Esra’nın müthiş performansıyla başladı.

Oyunculuk kısmına hiç girmek istemiyorum oralar biraz karışık. 😀

 

 

 

Gökçe ve Arkadaşlığımız

Şu an bunu yazacağımdan hiç haberi yok. Bu yüzden belki biraz şaşırabilir.

Düşündüğümde her zaman yanımda olan her şeyde bana destek çıkan bir arkadaşım, dostum olduğunu görüyorum. Bunun her zaman farkındaydım ama buraya da yazmak istedim. Fikirlerime her zaman saygı duyan, bir başarı elde ettiğimde benden çok sevinen, benimle bilimsel konular üzerine konuşup tartışan bir arkadaşım olduğu için kendimi aşırı şanslı hissediyorum. Samimiyetin ve doğallığına diyeceğim yok, seni hiç tanımayan birisi videolarımdan bile bunun direk farkına varabilir. Ayrıca bana karşı olan sabrın için sana çok borcum var. Umarım ben de sana layık bir arkadaş olabiliyorumdur. Bazen uykun, açlığın ve ara sıra uyuşukluğun tutsa da seni çok seviyorum. Ve şimdiden özür dileyerek şu fotoğrafı ekliyorum 😀

 

Palmiyeler ve Rex Orange County, Juice WRLD.

Bu ay neredeyse sadece bu üçlünün şarkılarını dinledim. Özellikle ülkede Palmiyeler gibi şarkı yapan gruplar olduğu için mutluyum. Birkaç şarkı bırakıyorum buraya:

Rex Orange County- Television / So Far So Good

Palmiyeler- Derine

Juice WRLD – Lean Wit Me

Umarım sizin Ekim ayınız da güzel geçmiştir. Diğer yazılarda görüşmek üzere!

Sevgiyle kalın. 🙂

 

bernaoduncu

Belki hiçbir şey. Var olmakla meşgul...

Bunları da okumalısın!

6 Comments

 1. Gökçe neye uğradığını şaşırdı says:

  Yaa 😍 valla kesinlikle hiç fikrim yoktu teşekkür ederim. Ben de seni seviyorum…

 2. Gökçe CIA ajanı olmaya karar verdi says:

  O fotoğrafın imha edilmesi gerekiyor!!! Göz sağlığı için xıksjxmsm

 3. Selin says:

  Eğlenceli Ekimden sonra sınavlarla dolu Bir Kasım bizleri bekler 😉

  1. Çok doğru söyledin ya, kasımda sınavlar başkadır. 😄

 4. Başarılı bir blogger olmaya adaysın 🙂

  1. Çok teşekkür ederim. ☺️

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir