Sponsorlu Yazılar

Online Terapi – Psikolojik Danışman Yusuf Bayalan

Yaşadığımız yüzyılın getirdiği çeşitli sıkıntılar nedeniyle psikolojik anlamda artan ihtiyaçlarımız, gün geçtikçe çoğalmakta ve bununla beraber çoğumuz psikolog ya da psikolojik danışmanlara başvurmaktayız. Diğer yandan çağımızın sağladığı teknolojik imkanlar sayesinde ihtiyacımız olan psikolojik desteği online terapi ile alabileceğinizi biliyor muydunuz?

Online Terapi Nedir?

E-danışmanlık, e-terapi ve teleterapi olarak da bilinen online terapi, profesyonel psikolojik danışmanlığın internet üzerinden sunulmasıdır.

Sesli, anlık mesajlaşma veya görüntülü konuşma ile gerçekleştirilebilen online terapi, evinizden çıkma şartı sunmadığı için birçok kişi tarafından tercih edilmektedir.

Psikolojik Danışman Yusuf Bayalan

Karadeniz Teknik Üniversitesi Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık Bölümü’nden mezun olan Yusuf Bayalan, alanında gayet başarılı bir psikolojik danışman.

Psk. Dan. Yusuf Bayalan - Yorumları incele ve randevu al ...
Yusuf Bayalan

Kendisi, İstanbul Ticaret Üniversitesi Uygulamalı Psikoloji Bölümü’nde yüksek lisans öğrenimi görmüş ve Bilişsel Davranışçı Terapi, Şema Terapi eğitimi almıştır. Ayrıca iki yıl şema terapi süpervizyonu almıştır. Dinamik Psikoterapi eğitimi almaya da devam etmektedir.

Yusuf Bayalan’ın hakkında daha çok bilgi sahibi olmak isterseniz sitesindeki “hakkımda” yazısına buradan ulaşabilirsiniz.

Çalışma Alanları

Yusuf Bayalan’ın çalışma alanları arasında;

  • psikolojik danışmanlık
  • ilişki danışmanlığı
  • evlilik öncesi danışmanlığı
  • evlilik danışmanlığı
  • aile danışmanlığı
  • online psikolojik danışmanlık yer almaktadır.

Eğer online terapi almak istiyorsanız Psikolojik Danışman Yusuf Bayalan (https://yusufbayalan.com/) ile iletişime geçebilirsiniz.

Psikolojik destek (https://yusufbayalan.com/psikolojik-destek/) için online terapi (https://yusufbayalan.com/online-terapi/) alabilirsiniz.

Aynı zamanda sitedeki blog sayfasından psikoloji hakkında birçok faydalı makalelere ulaşabilirsiniz.

Yusuf Bayalan’ın sosyal medya hesaplarına aşağıdaki linklerden ulaşabilirsiniz.

Twitter

Instagram

LinkedIn

Hepinize sevgilerimi iletiyor, güzel günler diliyorum.

2 Yorumlar

  1. MRH nasılsınız umarım iyisinizdir bu gün kendi sitem olan http://www.kumas.org için araçtırma yaparken google de ilk sayfada senin siteye denk geldim yaklaşık 7.8 konu okudum sonra bir kaç arkadaş geldi onlarada gösterdim okuduğum konuları ben okumuş olduğun konuları evet ciddi anlamada hasseten faydalı gördüm tavsiye ettiğim arkadaşlarda pay yapılan konular çook güzel anlamlı bilgi verirci olduğunu söylediler siteye kaç kişi emek verdi bilmiyorum ama emek çok öenmli verilen emeğin karşılığını almak daha güzel yapmış olduğunuz çalışmalardan dolayı tebrik ederim başarınız daim olsun el emeğiniz göz nurunuz olan konular devamı gelmesini temeli ederim saygılaırımla KUMAŞÇI KEMAL

    1. Böyle güzel mesajlar almak beni yazmaya daha da teşvik ediyor. Umarım yazılarım sizlere fayda sağlamıştır. Desteğiniz için çok teşekkür ederim. Sevgiler, iyi günler. 🙂

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir