Dijital Günlüğüm

2.yıl

Zaman bu kadar hızlı akıp giderken; beni yansıtan, kendimi anlamamı sağlayan, farklı bakış açıları ve yeni insanlar kazandıran, bazen ilgi göstermeyi unutsam dahi başkalarına bi’ nebze de olsa ilham olan, birlikte büyüdüğüm bir arkadaşım, bloğum olduğu için epey mesutum. Tam da bugünle birlikte 2 yılı geride bıraktık.

Biliyorum, bazı zamanlar boşluğun içine düştüğümü hissedip asla sana vakit ayıramadım. Ya da meşgul olduğumu söyledim. Bunlar bir nevi kendimi avutma yollarıydı.

Biliyorsun, bazen dikkatimi toplayıp odaklanmakta zorlanıyorum. Fakat yazmak için motivasyonum her zaman sana, bana ve başkalarına anlam kazandırmak oluyor sevgili dostum.

Öncelikle kendime hatırlatmam gereken mevzular var. Bazen çizdiğin bu rotadan sapacak gibi olsan dahi, içindeki bu amacı asla yitirme. Vizyonunun her daim kendini geliştirmek olduğunu anımsa. Oku, gez, dinle, çiz, düşün, sorgula. Sonra da yaz. Bu hayatta seni senden daha fazla geliştirebilecek kimse yoktur. Şansın yaver gelirse hayatını çok güzel yerlere çekecek insanlara rastlarsın. Ama bu şansı da sen yakalarsın.

Kendinle ve benimle, yani bloğunla uğraş Berna! Esâsen sen bensin, bende sen. Bunu unutma. Umarım kendine çok şey katacağın bir yaş olur 16. yaşın. Ben henüz 2 yaşındayım. Fakat on altı yıllık bir zihnin ürünüyüm.

Lütfen kendini keşfetmeye ada zamanını. Boş işlere değil. Hiç değil! Bir sürü konuda çok yetenekli olduğunu hatırla ve bunlar üzerinde daha çok zamanını harca. Kendini seviyorsun. Şimdi her zamankinden daha çok sev.

Nice nice başarılar elde etmeye, birlikte gelişmeye.

Sevgilerle…

Berna.

Bunları da okumalısın!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir